KONST / Litografier / Färglitografi 14632195
nr 1463 2195
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 145/175. Bladets mått: 60x80. Färglitografi, yttermått inklusive ram: 77x96 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:13:33
20/4 15:47:11
25 apr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm